Deze reünie, onze activiteiten, worden mede mogelijk gemaakt door het vfonds

s2

Agenda Limburg

Hieronder vindt u een chronologische opsomming van aankomende evenementen, activiteiten, bijeenkomsten. Meer informatie kunt u vinden door op de betreffende links te klikken. Indien van toepassing bevatten de items een online aanmeldformulier en een link naar een routebeschrijving.

Datum: Evenement: Afdeling: Plaats:
02-06-2023
19:00

De lezing vindt plaats in het Generaal Spoorpaviljoen Nationaal Herdenkingspark Roermond.

Aanvang 1...

Roermond en Venlo Roermond
03-06-2023
10:30
Regionaal Coördinatie Team Wapenbroeders Zuidelijk Nederland Kelpen – Oler
05-06-2023
19:00

Bijdrage € 3,50 Aanmelden bij Fokko Meering: f.w.meering@gmail.com of tel. 06-19287907

Roermond en Venlo Swalmen
11-06-2023
14:00
Mijnstreek Sittard
14-06-2023
14:00

Bijdrage € 3,50 p.p. Aan/afmelden: de maandag voorafgaande aan het beugelen bij Hub Aendekerk: tel:...

Roermond en Venlo Kelpen-Oler
15-06-2023
19:00
Mijnstreek Hoensbroek
17-06-2023
10:00

Aanmelden via www.limburgseveteranendag.nl

Regionaal Coördinatie Team Wapenbroeders Zuidelijk Nederland Roermond
02-07-2023
13:45
40 jaar geleden, op 17 maart 1983, zag de Afdeling Roermond van de Bond van Wapenbroeders het levens...
Roermond en Venlo Maasbracht
08-07-2023
10:00
Mijnstreek Kerkrade
12-08-2023
10:30
Regionaal Coördinatie Team Wapenbroeders Zuidelijk Nederland Kelpen – Oler
25-08-2023
19:00

Abrahams Look

Maastricht Maastricht
25-08-2023
19:00

De lezing vindt plaats in het Generaal Spoorpaviljoen Nationaal Herdenkingspark Roermond.

Aanvang 1...

Roermond en Venlo Roermond
02-09-2023
14:00

Voor meer informatie, klik hier

Regionaal Coördinatie Team Wapenbroeders Zuidelijk Nederland Roermond
02-09-2023
09:30
Mijnstreek Oosterbeek
09-09-2023
10:30
Regionaal Coördinatie Team Wapenbroeders Zuidelijk Nederland Kelpen – Oler
12-09-2023
14:00
Weert Weert
16-09-2023
10:00
Mijnstreek Brunssum
21-09-2023
19:00
Mijnstreek Hoensbroek
22-09-2023
19:00
Weert Weert
29-09-2023
19:00

Abrahams Look

Maastricht Maastricht
07-10-2023
10:30
Regionaal Coördinatie Team Wapenbroeders Zuidelijk Nederland Kelpen – Oler
07-10-2023
10:30
Regionaal Coördinatie Team Wapenbroeders Zuidelijk Nederland Kelpen – Oler
27-10-2023
19:00

Abrahams Look

Maastricht Maastricht
04-11-2023
10:30
Regionaal Coördinatie Team Wapenbroeders Zuidelijk Nederland Kelpen – Oler
09-11-2023
14:00

Meer informatie over aanmelden volgt.

Regionaal Coördinatie Team Wapenbroeders Zuidelijk Nederland Haelen
11-11-2023
14:30
Mijnstreek Grevenbicht
11-11-2023
15:00
Mijnstreek Born
11-11-2023
11:00
Mijnstreek Brunssum
12-11-2023
10:00

13 nov. 10.00 uur Klaproosdag dienst in St.Petrus kerk te Sittard

waarna Kranslegg...

Mijnstreek Sittard
24-11-2023
19:00

Abrahams Look

Maastricht Maastricht
25-11-2023
14:00

19 nov. 14.00 uur (zaal open 12.00 uur) Herdenkingdienst Kerk Leyenbroeck

15.00 uur He...

Mijnstreek Leyenbroeck
12-12-2023
14:00
Weert Weert
14-12-2023
16:00
Mijnstreek Kerkrade

 

Alle in deze rubriek opgenomen informatie is onder voorbehoud van wijzigingen en/of publicatiefouten. Aan de gepubliceerde agenda-informatie kunnen geen rechten worden ontleend. 

 

Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te gaan geeft u aan hiermee bekend te zijn en akkoord te gaan.